VERSENYKIÍRÁS

Az idei évben a Miskolci Egyetem és az Eszterházy Károly Főiskola Matematikai és Informatikai Intézete kétfordulós Informatikai versenyt rendez Web programozás kategóriában 3 főscsapatok részvételével.

Regisztrációs időszak: 2015.11.04-2015.11.17.

Az első (online) forduló feladatainak letöltése és feltöltés: 2015.11.17-2015.11.25.

Első forduló: Pizzéria honlap készítése

A következő feladat megoldásához kérjük nézzék meg a WP1 kurzust a http://www.memooc.hu/ oldalon. Direkt link: http://www.memooc.hu/courses/course-v1:Uni-Miskolc+IT.WP1.MODUL.0.H+2015_T1/info. Ajánlott az első 4 leckét megnézni.

Egy ismerősötök nyitott egy kis kiszállítós pizzériát ám az üzlet indítása elvitte minden pénzét. Szeretne azonban egy honlapot, egyelőre csak egy informatív jellegűt, hogy miket lehet kapni, hogyan lehet rendelni, milyen pizzák választhatók, stb. Mivel tudja, hogy jól értetek a weblap készítéshez, így benneteket kér mega honlapelkészítésre. A kívánságai az alábbiak:

•  A pizzák kategóriákba és alkategóriákba vannak osztva. Például: Húsos pizzák, Csirkét tartalmazó pizzák, stb. Ezen kategóriáknak is meg kell jelennie az árakkal együtt az oldalon.
      • A pizzéria logóját is nektek kell megtervezni.
      • Az oldalon legyen kereső, amely segít megtalálni a megfelelő pizzát.
      • Létre kell hozni egy értékelési pontozó rendszert is, amely a frissítés után a böngészőben mutatja localStorage segítségével, hogy hány pontot adott a felhasználó a pizzának.

A honlap elkészítése során a következő eszközöket kell használnotok:

• formázások (szöveg)
      • keretek/boxok
      • stílusok
      • animációk
      • eseménykezelés
      • időzített betöltés
      • kattintás
      • egéráthaladás

A feladathoz szükséges segítséget a MeMOOCWebprogramozás kurzusának 2-4 leckében találjátok!

Az első helyezett csapat minden tagja egy Lenovo A7 (59-410282) 8GB Wifi tablet kap ajándékba. A további helyezettek is értékes nyeremények várományosai.

A feladatok beküldési módjából a jelentkezést visszaigazoló e-mailben fogunk tájékoztatni benneteket!

A verseny főszponzora:

Szinva Net ZRt.